width="192"




Teams registered for Fathers Day Tournament 2022 (updated 5/15/22) If you do not see your team listed, please email me.

U8 - Arlington Storm Red (Drew Marks(
U8 - Hickory (Kim Daniele)
U8 - Jarrettsville (Keith McGee)
U8 - Owings Mills (Rodney Hayes)
U8 - Stewartstown Young Vets (Lawrence/Reppert)

U9 - Edgemere Elite (Joel Haggerty)
U9 - Elkridge (Jon Robinson)
U9 - Emmorton (Jason Baier)
U9 - Forest Hill (Buddy Francisco)
U9 - Hereford (Mike Grabowski)
U9 - Parkville Club (Scott Bienstock)
U9 - Wellwood (Don Wright)
U9 - White Marsh (Steve Ey)

U10 - Arlington Storm Gray (Rick Schult)
U10 - Arlington Storm Red (Carly Welsh)
U10 - Blue Chips (Adam Murphy)
U10 - Emmorton (Ronnie Morton)
U10 - Forest Hill (Mike Michocki)
U10 - Hampstead
U10 - Hereford (Greg Myers)
U10 - KOA (Bailey Doan)
U10 - Stewartstown Young Vets (Dave Placek)
U10 - Towson Generals (William Hill)
U10 - Warriors BCC (Jeremy Jenkins)

U11 - Arlington Storm (Coleen Smith)
U11 - AYRA (Brian Brewer)
U11 - Bel Air (Niedzialkowski)
U11 - Carroll Manor (Sheffield)
U11 - Delmarva Destroyers (Matt Mumford)
U11 - Fallston Orange (Brian McNulty)
U11 - Fallston (David Travis)
U11 - Forest Hill (James Kautsch)
U11 - Hereford (Mick Rayburn)
U11 - Roland Park (Mark Lardner)
U11 - Stewartstown Young Vets (Lou Marrazzi)
U11 - Towson (Steve Prumo)
U11 - Waves Baseball (Brock Hunter)
U11 - White Marsh Black (Jim Mayes)
U11 - White Marsh Red (Tim Burton)

U12 - API Academy (Stephen Vaught)
U12 - Bel Air (Brent Albright)
U12 - Emmorton (Anthony Davis)
U12 - Hampstead
U12 - Hereford (Tim Wenzel)z
U12 - KOA (Bailey Doan)
U12 - LTRC (Matt Martino)
U12 - Marucci Prospects (Sutch)
U12 - Parkville (Alec Frick)
U12 - Waves baseball (Brock Hunter)
U12 - Young Revs (Mike Gray)

U13 - API Academy (Chad Moran)
U13 - BC Knights (Augustino Chavis)
U13 - Carroll Manor (Erik Earley)
U13 - Catonsville (Brian Robey)
U13 - Delmarva Destroyers (David Russell)
U13 - Diamond Academy (John Bell)
U13 - Essex Shockwave (John Wolf)
U13 - Finksburg Lions (Dan Jones)
U13 - Gambrils (Mahaney)
U13 - HCYP (Skip Baylor)
U13 - Hit Dawgs (DePriest)
U13 - Parkville (Shawn Milam)
U13 - Reapers (Ron Manzo)
U13 - White Marsh (Travis Badore)

U14 - Bel Air (Tom Rose)
U14 - Blue Chips (McInnes)
U14 - Catonsville (Thomas Rainier)
U14 - Delaware Vipers (Jeremy Drago)
U14 - Emmorton (Bernie Wienhold)
U14 - Fallston (Greg Watchinsky)
U14 - Manchester Mayhem (Alicia Hottenstein)
U14 - Maryland Orioles (Mike O'Neill)
U14 - Owings Mills (Rodney Hayes)
U14 - Parkville CLub (Alec Frick)
U14 - Team Beast (Greg Ross)
U14 - Towsontowne (Paul Stevano)
U14 - Warriors Baseball (Frank Rogers)

U15 - Brushtown Bombers (Dave Staub)
U15 - FCC Tigers (Ed Peters)
U15 - In the Dirt (Jacob Hyatt)
U15 - KOA (Bailey Doan)
U15 - Lake Shore (David Michalak)
U15 - Maryland Hammerheads (Joseph Alva)
U15 - Parkville (Brian Magness)
U15 - Renegades AC (Mike Arnold)
U15 - Team Beast (Greg Ross)
U15 - Vision Select (Corey Goodwin)

U16 - Delco Blue Jays (Rick Turner)
U16 - Diamond Academy (Mark Agostine)
U16 - Diamond Academy (Steve Millington)
U16 - Dig In Baseball (Brian Simmons)
U16 - Dundalk (Ken Langston)
U16 - Severna Park (David Ferris)
U16 - White Marsh (Bruce Michal)

U17 - Elkridge (Brandon Maccherone)
U17 - Elkridge (Danny Rosendorf)
U17 - Essex Hitmen (Eric Mayfield)
U17 - Forest Hill
U17 - Gambrills (Robert Colvin)

U18 - Baltimore Power (Marc Kline)
U18 - Diamond Academy (Rob Rickenbaugh)
U18 - Glen Burnie (Brian Kellner)
U18 - Md Hustle (Harry Arnold)
U18 - Vision Select (Raoul Edward)

U19 - Elkridge (Anthony McMillan)
U19 - Essex HItmen (Eric Mayfield)
U19 - FCC Tigers (Dan Hull)
U19 - Gardenville (Andre Brown)
U19 - WHC Renegades (Joe Jaap)
U19 - WV Warriors (Bill Mattei)







  • Prior Father's Day Winners 2018-2021

  • Prior Father's Day Winners 2016-2019

  • Prior Labor Day Winners 2018-2021

  • Prior Labor Day Winners 2016-2020